Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?

Soft Ambalaj olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini site üzerinden hallediyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, ödemeyi yapıyor ve siparişi veriyorsunuz.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ürünler için 2 ayrı süre bulunmaktadır; Onay Süreci ve Teslimat Süreci. Bütün ürünlerimiz genel stokta olduğu onay süreci aynı gün tamamlanmaktadır. Ülke genelinde teslimat süreleri kargo firmalarının operasyonel özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

Özel Baskılı Ürünlerde Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Soft Ambalaj’da vereceğiniz siparişler için ücretsiz özel tasarım desteği verilmektedir. Özel baskılı siparişlerde verilen bu hizmet için ayrıca görüşürüz.

Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını ürünleriniz ile birlikte gönderiyoruz.

Üretimden bir hata durumunda ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

Soft Ambalaj, üretim sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder.

Siparişimi Soft Ambalaj merkezinden teslim alabilir miyim?

Sitemizden verilen tüm siparişler Yuriçi Kargo ile adresinize kadar ücretsiz olarak gönderilir. Bunun dışında bir elden teslimat yöntemi firmamız tarafından kesinlikle uygulanmamaktadır.

Yüklü miktarda sipariş vermek istersen indirim yapar mısınız?

Web sitemizde satışı yapılan ürünler dışında yüklü miktarda siparişleriniz tabiki kabul edilmektedir. Bunlar için özel teklif oluşturur. Ve süreçe satış danışmanılarımız üzerinden devam edilir.

Telefon ile görüşerek bilgi alabilir miyim?

 

 

Buradan cevaplayamadımz diğer sorunlarınız için 04885023333 sipariş ve destek numaramızdan arayabilir, müşteri danışmanlarımız ile problemlerinizi çözebilir ve ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı