Orta (30x40 cm) EG Eczane - 10 Kg
Orta (30x40 cm) EG Eczane - 10 Kg

Orta (30x40 cm) EG Eczane - 10 Kg

0,00
Fiyat : ₺800,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺740,00(KDV Dahil)

Ölçü: 30x40 cm - 750 Adet (75 Adet / 1 Kg)

HDPE Yüksek Yoğunluk (Hışır) El Geçme poşet..

 

 

Tüm ürünler kendi tesisimizde üretilmektedir.

Sorunsuz bir alışveriş için lütfen ölçüleri ve açıklamalar detaylı olarak kontrol ediniz.

 

 

  

Ürünlerimiz çekme, taşıma ve kopma mukavemeti açısından laboratuvar testlerine tabi tutulup, son derece hassas kontroller ile üretilmektedir. Poşet ve plastik ambalajlarımızı online, zahmetsiz ve ücretsiz kargo fırsatı ile teslim alın. Dilerseniz Koşulsuz olarak iade edin. 

Atlet kesim tipi poşetlerimiz oldukça tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Kilogram başına adetin avantajlı olması, renk, taşıma kuvveti ve malzeme kalitesi ile müşterilerimizden sıkça övgü almaktadır. 


Soft Ambalaj'ın online ve müşteri odaklı Express hizmeti sayesinde oldukça uygun üretim fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Site üzerinden uygun üretim fiyatları ile online siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz kargo fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

 

 

Soft Ambalaj, çevre bilinci "Biyobozunur (Biodegradable)’ ürünleri ile, plastik atık sorununa ideal bir çözüm sunmaktadır. Geri dönüşüme uygun olan bu ürünler, doğa içerisinde, ortam şartlarına bağlı olarak  12 – 24 ay arasında bozunmaktadır. Doğada  gün ışığı, sıcaklık, nem ve bakterilerin etkisiyle biyolojik olarak bozunur.  Siz de "Biodegradeable" ürünleri tercih ederek, dünyamızın geleceğine katkıda bulunabilirsiniz. %100 geri dönüştürülebilir kategorisinde olan ürünlerimiz, yeniden ve tamamen kullanılabilmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı