Teknoloji Soft Ambalaj'da 

 

1994 yılında Reklamcılık, Matbaa ve Plastik sektörlerinde pazara ilk adımlar atıldı. 60 metrekarelik ofiste başlayan bu serüven, zamanla yeni talepler ve pazardaki gelişmelerle büyümeye başladı. “Kaya Grafik” 2000’li yılların başında grafik tasarım, web yazılım ve proje geliştirme alanında çalışmalar üreten şirket kuruldu. Kaya Grafik ile Batman ve çevre illerde ses getiren etkili projelere imza atıldı. 2007 yılında ise reklamcılık ve matbaa sektörünün yanında dijital baskı merkezimizi de kurdu.
 
2011 yılında Fikirzen Ajans Reklamcılık Ltd. Şti. çatısı altında, daha kapsamlı bir ofis ve artan personel sayısı ile büyümeye devam etti.  Fikirzen Ajans ile artık Batman ve çevre illerle sınırlı kalmayıp, Türkiye’nin önemli kentlerine hizmet vermeye başladı.
 
2016 yılına ise, yepyeni ve heyecan verici bir sayfa daha açılmaya başladı, Soft Ambalaj:

Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde 10 bin metrekare açık alan ve 2.600 metrekare kapalı alan üzerine kurulu “Soft Ambalaj” Plastik Poşet Fabrikası ile Türkiye’nin birçok noktasına hizmet veriliyor.
 
Soft Ambalaj, alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal ediyor.

LDPE ve HDPE malzemelerden mamul;  Baskılı – Baskısız Plastik Torba, Atlet Poşet, Market Poşeti, Eczane Poşeti, Fuar Poşeti, Kulplu Poşet, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Halı Poşeti, Tek Kullanımlık Önlük, Kuru Temizleme Torbası, Bakliyat Poşeti, Tuz Poşeti, Şeker Torbası, Palet Örtüsü ve Plastik Branda gibi üretimleri ile hem sektör ihtiyaçlarını karşılıyor hem de fark yaratmaya devam ediyor.
 
“Doğaya saygılı üretim” mottosu ile yürürlükteki kanun ve ilgili maddeler yakından takip edilip barkodlu,  “sıfır atık” ibaresi olan poşetler üretiliyor.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı